FAQ - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dot

szkoleń

JustiNail-ART

 

Jak długo muszę czekać na dostęp do szkolenia?

 • Dane do logowania do platformy otrzymasz w zaledwie kilkanaście minut od dokonania płatności, dlatego praktycznie od razu możesz korzystać ze szkolenia.

Jestem początkująca. Czy to szkolenie dla mnie?

 • Oczywiście, że tak! Materiały są przygotowane w taki sposób, żebyś była w stanie zrobić samodzielnie każdy ze wzorów.

Czy będę mieć dożywotni dostęp do szkolenia?

 • Ze względu na świąteczną specyfikację produktu, udostępniam go dla Ciebie do 16.01.2022r. Chcę, żebyś wykorzystała zdobytą wiedzę i już w te Święta zaskoczyła wszystkich nowymi stylizacjami, a nie czekała do następnych.

Nie mam zaawansowanych narzędzi do stylizacji paznokci. Czy będę w stanie wykonać zdobienia?

 • Pewnie. Używam prostych produktów. Jeśli jednak czegoś Ci zabraknie i będziesz potrzebowała pomocy, to zawsze możesz się ze mną skontaktować, a ja pomogę Ci w wyborze.

Czy mogę oglądać szkolenie na smartfonie?

 • Jasne! Możesz korzystać z platformy szkoleniowej na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. Bez znaczenia czy to będzie smartfon, laptop czy tablet.

 

 

FAQ - Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dot. produktów
Firmy COLWAY
 
 

Z czego powstaje Kolagen Colway?

Kolagen Colway powstaje z ryb słodkowodnych a konkretnie z tołpygi.

Ile konkretnie jest czystego kolagenu w naszym Kolagenie Naturalnym?

Odwieczne i najczęściej zadawane pytanie, które jednak jest źle postawione. Odpowiedź ścisła bowiem jest - ok. 45%, czy może 98% w suchej masie nie oddaje istoty zagadnienia. Po oddzieleniu wody, kwasu mlekowego i olejków, które w procesie emulgacji nadają preparatowi postać żelu - otrzymalibyśmy z powrotem niemal czyste białko. Wówczas jednak utracilibyśmy właściwości transdermalne i byłby nietrwały.

Czym jest elastyna występująca w składzie preparatu?

Jest to również białko podporowe, siostrzane niejako do kolagenu.

Czym różni się tak na prawdę kolagen rybi od bydlęcego?

Przede wszystkim nie alergizuje. Im szlachetniejsze gatunki ryb służą do ekstrakcji kolagenu, im mniej zanieczyszczone akweny słodkowodne są źródłem ich odłowu, tym bardziej spada, aż do granicy promilowej błędu statystycznego odsetek osób, które uczula produkt wytwarzany na bazie ekstraktu w ten sposób pozyskiwanego. Od 1999 roku odchodzi się w chirurgii plastycznej od kolagenu wołowego. Kolagen rybi wyklucza przeniesienie prionów. Mimo, że ryzyko jego jest znikome, psychoza wytworzona przez media odstręcza klientelę od kolagenu bydlęcego. Najważniejsze wreszcie dla nas. To ekstrakt skór rybich, łososiowatych pierwszy poddał się polskiej metodzie hiperfiltracji poprzez fibroiny jedwabiu, co dało znany nam wszystkim efekt.

Chcąc zaoszczędzić kupiłam kolagen Graphite 200 ml i używam go do twarzy, jednak kwestionuje jego 100%-ową wchłanialność.

Może Pani mieć rację. Kolagen Graphite nie jest gorszy od Platinium, z punktu widzenia efektów działania. Jest przeznaczony do pracy z włosami i paznokciami. Na pewnych typach cery może pozostawić osad, który należy po prostu zetrzeć wacikiem. Jak to zawsze w życiu coś za coś :)

Dlaczego nie piszecie o ile procent kolagen redukuje zmarszczki?

U nas nie ma efektownych cyfr i procentów. Ostatnio przeglądając opiniotwórczą prasę kobiecą natknęliśmy się na reklamę jednego z wiodących kremów "przeciwzmarszczkowych" w której napisane było: Spłycenie zmarszczek - 83%, Odmłodzenie rysów twarzy - 83% i oczywiście sławna już we wszystkich reklamach gwiazdka *. A co pod gwiazdką? Otóż: "Badanie poziomu satysfakcji w grupie kobiet przez okres 4 tygodni ...". O czym to świadczy?... Nasz produkt nie zasługuje na tak nieetyczną reklamę. My oraz tysiące - jeśli już nie miliony - osób które go stosują wiedzą o tym.

Czy kolagen uzależnia skórę? Czy organizm nie przyzwyczai się aby do dostarczania mu tego białka "z zewnątrz" i nie zaniecha "produkcji własnej"?

Dotychczasowe badania wskazują, że zaobserwowany obiektywny przybytek tkanki skórnej po około 100-dniowym nieinwazyjnym liftingu kolagenowym, jest efektem nie tyle dostarczania tkance białka podporowego z zewnątrz, co "obudzenia" fibroblastów poprzez taką właśnie stymulację i jak gdyby zmuszenia ich do wysiłku produkcyjnego w okresie, gdy zaczynają myśleć już o emeryturze. Ścisła odpowiedź na to pytanie wymaga 2-3 lat badań klinicznych.

Czy kolagen Colvita w kapsułkach może być stosowany podczas ciąży?

Stosowanie kapsułek Colvita nie jest zalecane podczas ciąży okresie od 4 do 8 miesiąca. Warto jednak skorzystać z kolagenu przed planowaną ciążą, aby przygotować skórę do nadchodzących zmian. Bardziej elastyczna i mocna skóra będzie bardziej odporna na powstawanie rozstępów

Czy kolagen można przedawkować?

Przedawkowanie kolagenu, zarówno w postaci kosmetyków zewnętrznych, jak i kapsułek Colvita, jest praktycznie niemożliwe. Kolagen jest bowiem naturalnym białkiem, a dzienna dawka witaminy E mieści się w 200 kapsułkach Colvity. Przedawkowanie ze szkodą dla organizmu przewiduje się po spożyciu 600 kapsułek.

Jaki wpływ ma kolagen na stawy?

Kolagen ma bardzo duży wpływ nie tylko na same stawy, ale na cały aparatu ruch: wzmacnia ścięgna, mięśnie i stawy nadmiernie obciążone pracą. Wykorzystywany jest do regeneracji tkanki chrzęstnej, kości, stawów i ścięgien. Kolagen jest białkiem odpowiedzialnym za wytwarzanie odpowiedniej ilości mazi stawowej, zmniejszającej tarcie poruszających się kości. Podczas badań działania kolagenu, dr S. Batieczko zaobserwował zmniejszenie dolegliwości bólowych kości i stawów zarówno przy schorzeniach reumatycznych, artretycznych, jak i przy reumatoidalnym zapaleniu stawów. Stosowano wówczas kapsułki Colvita oraz Kolagen Naturalny Graphite.

Dlaczego kolagen można stosować jako tabletki na odchudzanie?

Kolagen w kapsułkach Colvita może być z powodzeniem wykorzystywany jako uzupełnienie suplementów diety na odchudzanie podczas diety wysokobiałkowej. Kapsułki z kolagenem to bowiem potężna dawka doskonale przyswajalnego białka. Białko to uczestniczy podczas spalania tłuszczów, dzięki czemu Colvita przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo posiada także zdolności wypełniające żołądek, tworząc tym samym uczucie sytości.

Czy kolagen może stosować na blizny?

Stosowanie Kolagenu Naturalnego Colway ma bardzo korzystny wpływ na wszelkiego rodzaju blizny. Nie można obiecać, że wszystkie zostaną zlikwidowane dzięki stosowaniu kolagenu, zwłaszcza jeśli chodzi o poważne, duże uszkodzenia, które istnieją już od dłuższego czasu. Im wcześniej podjęte stosowanie, tym większa szansa, na pozytywny efekt. Blizny zostają wygładzone, a ich kolor powraca do normalnego koloru skóry. Kolagen stosowany jest na różne zabliźnione rany, także niewielkie blizny pooparzeniowe.

Jak jest naprawdę z prawami patentowymi do kolagenu? Różne rzeczy czyta się w Internecie...

To bardzo polska historia. Kilku co najmniej naukowców gdańskich uważa się za ojców wynalazku. Tymczasem nie można opatentować kolagenu, który jest przecież naturalnym białkiem, podobnie jak nikt nie opatentuje nosa czy paznokcia. Po wielu perypetiach sądowo-prawnych mamy w końcu ostateczny werdykt, który jednoznacznie wskazuje, że jedyną osobą na dzień dzisiejszy posiadającą prawa patentowe (Prawo ochronne nr  206813) do metody hydratacji kolagenu jest przyjaciel i kooperant Colway dr Andrzej Frydrychowski, były pracownik  naukowy Uniwersytetu Gdańskiego.

Skoro wasz kolagen jest tak dobry to dlaczego nie znam go z telewizji czy prasy?

Po pierwsze koszty wypromowania tej klasy produktu w Polsce przekraczają 50% jego ceny finalnej brutto. Postanowiliśmy zapłacić te pieniądze nie stacjom telewizyjnym i radiowym, nie czasopismom dla dbających o siebie pań, i nie wystawcom billboardów - lecz naszym Dystrybutorom i Klientom. Reklamy kosmetyków i leków dawno przekroczyły już w swych treściach poziom wiarygodności. Bazują na emocjach i oddziaływaniu na podświadomość. W tej sytuacji niełatwo byłoby nam przekonać rynek, że oto wreszcie rzeczywiście wynaleziono antidotum na starzenie się skóry ludzkiej, a na domiar, wynalazku tego dokonano w Polsce! Kolagen Naturalny promuje się sam, jak każdy przełomowy specyfik, który po prostu działa. Ustaliliśmy ceny detaliczne preparatu na poziomie wielokrotnie niższym od cen kilku francuskich i amerykańskich kremów wchodzących właśnie na rynek światowy, a zawierających w sobie 5-9% naszego kolagenu.

 

 

Pamiętaj!

Jeżeli nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, to zawsze możesz skontaktować się z nami w dowolnie wybranej formie w dziale KONTAKT

 

 

SKLEP COLWAY

 

Cennik Colway

 COLWAY

 

UWAGA SALONY URODY!

Jeśli prowadzisz Salon Urody podobnie jak my, pomożemy Ci poznać rewelacyjne produkty COLWAY i sposób jaki wykorzystujemy je w naszej pracy.

Dzwoń do nas już dziś tel. 502 769 500

 

 

*K O L A G E N*  ZAMIAST STRZYKAWKI !!!

Jakie informacje gromadzimy i jak je wykorzystujemy

 1. JUSTINAIL ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o klientach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym klientom usług na najwyższym poziomie, co obejmuje m.in. informowanie naszych klientów o oferowanych przez nas produktach i usługach oraz kontakt z działem specjalistów.
 2. W niektórych przypadkach (np. formularz zamówienia, panel użytkownika portalu) zbieramy informacje o użytkownikach, takie jak adresy poczty elektronicznej, dane osobowo-adresowe. Informacje te nie są udostępniane osobom trzecim chyba, że po uzyskaniu uprzedniej zgody Użytkowników lub Klientów.
 3. Na podstawie uzyskanych informacji w szczególnych przypadkach sporządzane są zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne, ujawniane osobom trzecim. Obejmują one zwykle informacje o oglądalności serwisu. Zestawienia te nie zawierają jednak żadnych danych pozwalających na identyfikację pojedynczych Użytkowników JUSTINAIL.

Informacja dotycząca plików cookies

 1. Serwis zbiera w sposób automatyczny tylko informacje zawarte w plikach cookies.
 2. Pliki (cookies) są plikami tekstowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu. Przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Przede wszystkim zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój unikalny numer, czas przechowywania na urządzeniu końcowym.
 3. Operator serwisu (tu nazwa i ewentualnie adres) jest podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym swojego użytkownika pliki cookies oraz mającym do nich dostęp.
 4. Operator serwisu wykorzystuje pliki (cookies) w celu:
  • dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego preferencjami wyświetlić stronę;
  • przygotowywania statystyk pomagających poznaniu preferencji i zachowań użytkowników, analiza tych statystyk jest anonimowa i umożliwia dostosowanie zawartości i wyglądu serwisu do panujących trendów, statystyki stosuje się też do oceny popularności strony;
  • możliwości logowania do serwisu;
  • utrzymania logowania użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu.
 5. Serwis stosuje dwa zasadnicze rodzaje plików (cookies) - sesyjne i stałe. Pliki sesyjne są tymczasowe, przechowuje się je do momentu opuszczenia strony serwisu (poprzez wejście na inną stronę, wylogowanie lub wyłączenie przeglądarki). Pliki stałe przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika do czasu ich usunięcia przez użytkownika lub przez czas wynikający z ich ustawień.
 6. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki, aby zablokować obsługę plików (cookies) lub każdorazowo uzyskiwać informacje o ich umieszczeniu w swoim urządzeniu. Inne dostępne opcje można sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Należy pamiętać, że większość przeglądarek domyślnie jest ustawione na akceptację zapisu plików (cookies)w urządzeniu końcowym.
 7. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji strony internetowej serwisu.
 8. Pliki (cookies) z których korzysta serwis (zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika) mogą być udostępnione jego partnerom oraz współpracującym z nim reklamodawcą.
 9. Informacje dotyczące ustawień przeglądarek internetowych dostępne są w jej menu (pomoc) lub na stronie jej producenta.

Polityka wobec osób niepełnosprawnych

 1. Justinail nie ma technicznych ani prawnych możliwości weryfikowania informacji na temat wieku swoich Użytkowników oraz Klientów.
 2. Osoby niepełnoletnie nie powinny wysyłać żadnych informacji, dokonywać zamówień ani subskrybować usług świadczonych przez Justinail bez wiedzy swoich rodziców lub opiekunów.
 3. Osoby, które nie ukończyły 18 lat mogą być naszymi Klientami. Kontakt z takimi osobami musi odbywać się tylko i wyłącznie za pośrednictwem rodziców lub opiekunów.

Bezpieczeństwo bazy danych

JUSTINAIL zaopatrzone jest w środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę danych pozostających pod naszą kontrolą przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Zobowiązujemy się chronić wszelkie informacje ujawnione nam przez klientów zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności. Prawa dostępu do danych osobowych Użytkowników JUSTINAIL zostały w restrykcyjny sposób ograniczone, tak aby informacje te nie znalazły się w rękach osób niepowołanych.

Dostęp do danych osobowo-adresowych ma tylko ograniczona liczba uprawnionych konsultantów Biura Obsługi Klienta (BOK) na zasadach zgodnych z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 3 czerwca 1998 r. (Dziennik Ustaw nr 80, rozporządzenie nr 521).

Zmiana danych / Rezygnacja z usług

JUSTINAIL daje Użytkownikom możliwość zmiany swoich danych lub zrezygnowania z otrzymywania od nas i naszych partnerów jakichkolwiek informacji oraz rezygnacji z naszych usług.
Można tego dokonać, wysyłając e-mail pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr. tel dostępnymi w dziale KONTAKT.

SFORMUŁOWANIA I DEKLARACJE DOTYCZĄCE REZULTATÓW STOSOWANIA


Rezultaty stosowania produktów Colway nie są gwarantowane, zależą od czynników indywidualnych i mogą różnić się od opisanych w treści strony internetowej.
Produkty Colway nie mają właściwości medycznych, leczniczych i terapeutycznych. Podstawowym ich zadaniem w kategorii suplementów diety jest uzupełnianie diety i wsparcie jakości odżywiania, natomiast w sektorze produktów kosmetycznych dbałość o wygląd i funkcjonowanie narządu skóry, włosów i paznokci. Produkty Colway, ich skład, etykiety są dostosowane oraz przeznaczone tylko i wyłącznie dla dorosłych. Przed rozpoczęciem stosowania w ramach programu wsparcia funkcjonowania wewnętrznych organów zaleca się konsultację z lekarzem.

KOPIOWANIE I WYKORZYSTYWANIE ELEMENTÓW SERWISU


Niniejsza strona internetowa www, jej układ (struktura) oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność JS Justyna Sarnowska i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami).

Kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody JS Justyna Sarnowska jest zabronione.

JustiNAIL-ART zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników Internetu.

 

W zależności od wartości zamówienia, płatności dokonujemy online przez system płatności internetowych Przelewy24:

 • Wpłaty należy dokonać z własnego konta bankowego, lub Blikiem - poprzez wybór formy płatności, bezpośrednio po zatwierdzeniu zamówienia oraz regulaminu.
 • Płatności możesz dokonać po przekierowaniu na portal Przelewy24 online