SFORMUŁOWANIA I DEKLARACJE DOTYCZĄCE REZULTATÓW STOSOWANIA


Rezultaty stosowania produktów Colway nie są gwarantowane, zależą od czynników indywidualnych i mogą różnić się od opisanych w treści strony internetowej.
Produkty Colway nie mają właściwości medycznych, leczniczych i terapeutycznych. Podstawowym ich zadaniem w kategorii suplementów diety jest uzupełnianie diety i wsparcie jakości odżywiania, natomiast w sektorze produktów kosmetycznych dbałość o wygląd i funkcjonowanie narządu skóry, włosów i paznokci. Produkty Colway, ich skład, etykiety są dostosowane oraz przeznaczone tylko i wyłącznie dla dorosłych. Przed rozpoczęciem stosowania w ramach programu wsparcia funkcjonowania wewnętrznych organów zaleca się konsultację z lekarzem.

KOPIOWANIE I WYKORZYSTYWANIE ELEMENTÓW SERWISU


Niniejsza strona internetowa www, jej układ (struktura) oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność JS Justyna Sarnowska i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami).

Kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody JS Justyna Sarnowska jest zabronione.

JustiNAIL-ART zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników Internetu.

spot youtube

 

 

 

Kup NEW! szkolenie ze zdobieniami paznokci

 

 

News!
 • ATELOMASKA NA NOC to kosmetyk przeznaczony dla nowoczesnej kobiety, zamykający wieczorną pielęgnację w jeden gest. O poranku Twoja skóra będzie wypoczęta, rozświetlona i zregenerowana, nawet
  jeśli nie zapewnisz jej odpowiedniej ilości snu.
   
 • krem niebieski diament justinail
  KREM NIEBIESKI DIAMENT przyczynia się do całkowitej odnowy naskórka, odbudowy lamelarnej oraz zabezpiecza przed utratą wody.
  Zawarte w nim liposomy najnowszej generacji dzięki zastosowaniu promotorów przenikania, transportują do komórek skórnych mikrocząsteczki najnowocześniejszych w kosmetyce form ceramidów i koenzymu Q10. W CO DZIESIĄTYM ukryte zostały najprawdziwsze diamenty! Osadzone w najprawdziwszych perłach.
   

 •  

   
 • GANOCORD
  Chroniczne zmęczenie – tajemnicza dolegliwość, która zamienia codzienne życie w pasmo udręk. Atakuje coraz częściej, „ukrywając się” pod rozmaitymi symptomami – dlatego tak trudno jest zdiagnozować to schorzenie.
  Dowiedz się więcej o dobroczynnym działaniu grzybów reishi:
  SKLEP/SUPLEMENTY DIETY/GANOCORD
   
 • Prezent dla delikatnej skóry Twoich oczu. Dodaje energii, natychmiastowo napina, wygładza oraz redukuje cienie, likwiduje worki pod oczami. Szczególnie polecany do skóry wiotkiej, zmęczonej, wymagającej zastrzyku młodości.
  Zestaw Napinający pod Oczy